Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAVID BATES (England, 1840-1921): On the river Lledr Bettws...Coed, signerad och daterad David Bates 1894, olja på duk, 51x76 cm
362043
2016-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här