Samling koppar

Samling koppar
Samling koppar
Samling koppar
Samling koppar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLUNTA, FORMAR, 7+1, koppar, 1800-tal, pluntan märkt LA, pluntans höjd ca 15 cm

Slitage, skador

362062

2016-02-18