Ragnar Johansson Härjedalen

Ragnar Johansson Härjedalen
Ragnar Johansson Härjedalen
Ragnar Johansson Härjedalen
Ragnar Johansson Härjedalen
Ragnar Johansson Härjedalen
Ragnar Johansson Härjedalen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): "Rötjärn, Härjedalen", monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 33x73 cm

362083

2016-02-18