Ljusstakar Österrike-Ungern låghaltigt silver

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver / 800, Österrike/Ungern 1872-1922, 1800-talets slut, ljuspipa uppburen av karyatid, stämplad Wien E G, höjd 25 cm, vikt ca 700 g

Fotring med mindre buckla

362119

2016-02-18