Salt- och pepparströare silver England

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, sterlingsilver, England 1900-tal, oval form, raka, höjd ca 8 cm, vikt ca 130 g

Smärre bucklor

362138

2016-02-22