Jan Stuge
2016-02-18
362146
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JAN STUGE, tusch på papper, 5 st, figurkompositioner, signerade Jan Stuge, ena tavlan daterad -66, ramade bakom glas, mått från 16x13 till 28x20 cm
Lätt gulnad