Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAN STUGE, tusch på papper, 5 st, figurkompositioner, signerade Jan Stuge, ena tavlan daterad -66, ramade bakom glas, mått från 16x13 till 28x20 cm
Lätt gulnad
362146
2016-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här