Jan Stuge

Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge
Jan Stuge

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN STUGE, tusch på papper, 5 st, figurkompositioner, signerade Jan Stuge, ena tavlan daterad -66, ramade bakom glas, mått från 16x13 till 28x20 cm

Lätt gulnad

362146

2016-02-18