Evald Björnberg

Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), marknad på stora torget i Skövde, signerad E Björnberg -34, olja på pannå, 46x56 cm

362165

2016-02-18