Klubbat för:
35 000 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
YRJÖ EDELMANN (född 1941):"Summary of the control of fluid in black" , signerad Y Edelmann 2007, olja på duk ca 40x30x4,5 cm
Zustandsbeschreibung
362171
2016-03-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner