Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Klubbat för:

35 000 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

YRJÖ EDELMANN (född 1941):"Summary of the control of fluid in black" , signerad Y Edelmann 2007, olja på duk ca 40x30x4,5 cm

Zustandsbeschreibung

362171

2016-03-04