Spegel rokokostil
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, sekelskifte 1900, rokokostil, förgylld träskuren delvis genombruten dekor av bladverk, höjd ca 90x52 cm
Skada/ dekorbortfall, senare glas, baksida med ägarmärkning, slitage/sprickor
362181
2016-02-18