Einar Höste skulptur

Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

EINAR HÖSTE (född 1930): Kub, metall, signerad Einar Höste, höjd 10, 10x10 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Zustandsbeschreibung

362200

2016-02-19