Erling Ärlingsson Tema

Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): "Vid vattnet", signerad EÄ, olja på duk, 54x46 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

362202

2016-05-16