Stellan Mörner Tema

Stellan Mörner Tema
Stellan Mörner Tema
Stellan Mörner Tema
Stellan Mörner Tema
Stellan Mörner Tema
Stellan Mörner Tema

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Storm, signerad samt daterad Mörner 34, olja på duk, 45x55 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan i Göteborg

362209

2016-05-16