Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Storm, signerad samt daterad Mörner 34, olja på duk, 45x55 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
Visas på Geijersgatan i Göteborg
362209
2016-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här