Skål med hänklar Tenn

Skål med hänklar Tenn
Skål med hänklar Tenn
Skål med hänklar Tenn
Skål med hänklar Tenn
Skål med hänklar Tenn
Skål med hänklar Tenn

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL med hänklar, tenn, art deco, stämplad R Engström, FAK (Kronsilver Fabriks AB i Stockholm), 1936, höjd 16, diameter 19 cm

Lagning, mindre bucklor

362237

2016-02-19