Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE SANDER (f 1958), Kyrka, olja på duk, signerad
ÅS daterad 02, ca 100x91 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
smärre färgbortfall
362239
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här