Åke Sander oljemålning

Åke Sander oljemålning
Åke Sander oljemålning
Åke Sander oljemålning
Åke Sander oljemålning
Åke Sander oljemålning
Åke Sander oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE SANDER (f 1958), Kyrka, olja på duk, signerad
ÅS daterad 02, ca 100x91 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre färgbortfall

362239

2016-02-24