Komposition blandteknik

Komposition blandteknik
Komposition blandteknik

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALBERT MERZ (född 1942): Komposition, signerad och daterad -93, blandteknik, ca 136 x 85 cm

Glaset m enstaka färgrester

362258

2016-02-21