Armaturer

Armaturer
Armaturer
Armaturer
Armaturer
Armaturer
Armaturer
Armaturer
Armaturer

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, 1900-talets början, fot i glas, montering i mässing, TAKLAMPA, VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft, bl a slipad dekor, höjd 48/14/18 cm

Kuntoraportti

Bordslampan omarbetad, taklampan med bristning i fäste o kantnagg

362276

Päivämäärä:

2016-02-20