Armaturer
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1900-talets början, fot i glas, montering i mässing, TAKLAMPA, VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft, bl a slipad dekor, höjd 48/14/18 cm
Kuntoraportti
Bordslampan omarbetad, taklampan med bristning i fäste o kantnagg
362276
Päivämäärä:
2016-02-20