Ljusstakar 1 par

Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, figuriner i porslin, höjd ca 29 cm

Lagningar, skador, slitage

362280

2016-02-19