Nils Kreuger Tema
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NILS KREUGER (1858-1930): Dramatisk slänt mot havet, signerad och daterad N Kreuger 1914, olja på pannå, 49x60 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
Visas på Geijersgatan 14, Göteborg
362285
2016-05-16