Nils Kreuger Tema

Nils Kreuger Tema
Nils Kreuger Tema
Nils Kreuger Tema
Nils Kreuger Tema
Nils Kreuger Tema
Nils Kreuger Tema

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): Dramatisk slänt mot havet, signerad och daterad N Kreuger 1914, olja på pannå, 49x60 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14, Göteborg

362285

2016-05-16