Esias Thorén Tema

Esias Thorén Tema
Esias Thorén Tema
Esias Thorén Tema
Esias Thorén Tema
Esias Thorén Tema
Esias Thorén Tema

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ESIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med blad och cirklar, signerad E.Thorén, olja på pannå, 46x38 m

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

362288

2016-05-16