Inge Schiöler Tema
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Vårskyar", signerad och daterad Inge Schiöler 1962, pastell, 43x51 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
smärre/obetydlig skada på pappret
362291
2016-05-16