Inge Schiöler Tema

Inge Schiöler Tema
Inge Schiöler Tema

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Vårskyar", signerad och daterad Inge Schiöler 1962, pastell, 43x51 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre/obetydlig skada på pappret

362291

2016-05-16