Kafferservis 7 dlr silver

Kafferservis 7 dlr silver
Kafferservis 7 dlr silver
Kafferservis 7 dlr silver
Kafferservis 7 dlr silver
Kafferservis 7 dlr silver
Kafferservis 7 dlr silver
Kafferservis 7 dlr silver
Kafferservis 7 dlr silver

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KAFFERSERVIS, 7 dlr, silver, Spanien, importstämplar, bestående av: kaffekanna, sockerskål, tekanna, tesil, sockertång, gräddkanna, bricka, vikt ca 1490 g

Slitage

362311

2016-02-19