Tallrikar i underglasyrblått 1700-tal

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 12 st (varav 5+2 st samt 5 med olika motiv) porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 22 cm

Nagg

362324

2016-02-19