Fat skålfat i underglasyrblått 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 2 st, SKÅLFAT, 2 par, DJUPA TALLRIKAR, 1 par, ASSIETTER, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 16,5-27,5 cm

Nagg, sprickor, lagningar

362327

2016-02-19