Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Strandparti i värmland, signerad D. Höckert, olja på pannå, 23x18 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar, skador på ramarna

362336

2016-02-19