Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Strandparti i värmland, signerad D. Höckert, olja på pannå, 23x18 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, skador på ramarna
362336
2016-02-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner