Elastolin figurer

Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELASTOLIN FIGURER, 1950-tal, 13 dlr, bestående av: cowboys och indianer samt tält, varav 5 till häst

Smärre skador

362339

2016-02-19