Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUNNAR SÖDERMAN (1900-1974): "En stilla flirt", signerad och daterad G Söderman 1952, olja på pannå, 46x41 cm
362354
2016-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här