K G Nilson färglitografi

K G Nilson färglitografi
K G Nilson färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Geometri", signerad och daterad K-G Nilsson 1985, 243/320, färglitografi, 30x39 cm

362355

2016-02-19