Fleischmann tågset spår 0

Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLEISCHMANN TÅGSET, spår 0, 1950-tal, bestående av ellok samt 4 vagnar, diverse räls, transformator, mm, samt tillbehör från Kibri

Funktioner ej testade, skador

362358

2016-02-19