Miniatyr jordglob

Miniatyr jordglob
Miniatyr jordglob
Miniatyr jordglob
Miniatyr jordglob
Miniatyr jordglob
Miniatyr jordglob

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

JORDGLOB, miniatyr, Erd-Globus, Berlin, 1900-talets första hälft, höjd ca 20 cm

Kompass saknas, slitage

362363

2016-02-19