Oidentifierad konstnär pastell

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), kopia av Nattier, pastell, signerad Emil Friberg, 65,5x47 cm

PROVENIENS: Gripenbergs Gård, Tranås

Små skador på ramen, smuts på insidan av glaset.

362376

2016-02-19