Oidentifierad konstnär pastell
Valmis
2016-02-19
362376
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), kopia av Nattier, pastell, signerad Emil Friberg, 65,5x47 cm
PROVENIENS: Gripenbergs Gård, Tranås
Små skador på ramen, smuts på insidan av glaset.