Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), kopia av Nattier, pastell, signerad Emil Friberg, 65,5x47 cm
PROVENIENS: Gripenbergs Gård, Tranås
Små skador på ramen, smuts på insidan av glaset.
362376
2016-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här