Astrid Österling akvarell HC Andersen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASTRID ÖSTERLING (1898-1972), (3) Illustrationer ur HC Andersens Mästerkatten i stövlar, akvarell på papper, signareade AÖ, bildmått ca 15x20, 20x27 och 20x21

Smärre fuktskador, fläckar, en med reva

362380

2016-03-15