Spisatrapp gustaviansk stil
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPISATRAPP, 1900-tal, gustaviansk stil, benålad, skuren dekor, elektrifierad imitationsbrasa medföljer, höjd ca 120, 150x30 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Ej funktionstestad, slitage, smärre dekorskador
362381
2016-02-22