Spisatrapp gustaviansk stil

Spisatrapp gustaviansk stil
Spisatrapp gustaviansk stil
Spisatrapp gustaviansk stil
Spisatrapp gustaviansk stil
Spisatrapp gustaviansk stil
Spisatrapp gustaviansk stil
Spisatrapp gustaviansk stil
Spisatrapp gustaviansk stil

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPISATRAPP, 1900-tal, gustaviansk stil, benålad, skuren dekor, elektrifierad imitationsbrasa medföljer, höjd ca 120, 150x30 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Ej funktionstestad, slitage, smärre dekorskador

362381

2016-02-22