Pottskåp England

Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POTTSKÅP, England, 1800-talets första hälft, fanérade i mahogny, dragknoppar i mässing, höjd ca 80, 35x35 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Sprickor, fanérskador

362387

2016-02-22