Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
POTTSKÅP, England, 1800-talets första hälft, fanérade i mahogny, dragknoppar i mässing, höjd ca 80, 35x35 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Sprickor, fanérskador
362387
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här