Tenntallrikar 1700-tal

Tenntallrikar 1700-tal
Tenntallrikar 1700-tal
Tenntallrikar 1700-tal
Tenntallrikar 1700-tal
Tenntallrikar 1700-tal
Tenntallrikar 1700-tal
Tenntallrikar 1700-tal
Tenntallrikar 1700-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUS SÖDERBERG, tallrikar, tenn, stämplade IAS, Magnus Söderberg, Stockholm 1738, diameter 23,5

362388

2016-02-19