Nattduksbord Josef Frank

Nattduksbord Josef Frank
Nattduksbord Josef Frank
Nattduksbord Josef Frank
Nattduksbord Josef Frank
Nattduksbord Josef Frank
Nattduksbord Josef Frank
Nattduksbord Josef Frank
Nattduksbord Josef Frank

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, nattduksbord, Svenskt Tenn, modellnummer 1190, fanérat i mahogny, låda i sargen, höjd ca 77, 40x70 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Bruksslitage

362392

2016-02-22