Öronlappsfåtölj England

Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, England, 1800-tal, fanérad i mahogny, skinnklädsel, pärlspikad, sitthöjd ca 38 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Renoverad, klädsel med slitage, en öronlapp ngt lös

362399

2016-02-22