Astrid Österling akvarell HC Andersen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID ÖSTERLING (1898-1972), (4) Illustrationer ur Bröderna Grimms saga När det regnade guldslantar, akvarell på papper, signerade AÖ, bildmått ca 16,5x12,5 cm

362400

2016-03-15