Damarmbandsur 18 k guld

Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARMBANDUR, 18 k guld, mekaniskt urverk, 1930-tal, guldfärgad urtavla, arabiska siffror, blånerade visare, manglad pansarlänk i 18 k guld, längd 16 cm, vikt total ca 17 g

Ej funktionstestad, glas med repor, urtavla med fläckar

362412

2016-02-19