Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny, låda i sargen, löstagbar bricka, höjd ca 60, 75x41 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Ytskador, torkade hjul

362414

2016-02-22