Teservis silver

Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TESERVIS, 3 dlr, silver, 1900-talets början, bestående av: tekanna, gräddkanna samt sockerskål med lock, stämplad Kina med svenska importstämplar, punsad blomsterdekor med handtag i bambuimitation, kannans höjd 12,5 cm, vikt ca 695 g

362421

2016-02-19