Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SIDENBRODIER, SIDENMÅLERI, 2 st, 1800-talets början, Johanna F Tullberg,1882 resp 1825, ca 19x23 resp 20x23 cm
Skador, blekt, fläckar
362435
2016-02-19