Sidenbrodier och sidenmåleri

Sidenbrodier och sidenmåleri
Sidenbrodier och sidenmåleri
Sidenbrodier och sidenmåleri
Sidenbrodier och sidenmåleri
Sidenbrodier och sidenmåleri
Sidenbrodier och sidenmåleri

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SIDENBRODIER, SIDENMÅLERI, 2 st, 1800-talets början, Johanna F Tullberg,1882 resp 1825, ca 19x23 resp 20x23 cm

Skador, blekt, fläckar

362435

2016-02-19