Tor Hoff

Tor Hoff
Tor Hoff

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOR HOFF (Norge 1925-1976): Komposition, signerad och daterad 1972, färglitografi, 92/100, 59x59 cm

362446

2016-02-19