Emil Österman

Emil Österman
Emil Österman
Emil Österman
Emil Österman
Emil Österman
Emil Österman

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL ÖSTERMAN (1870-1927): Flicka i sommarhage, signerad E. Österman, olja på duk, ca 78x101 cm

Duklagningar, smärre färgbortfall från tidigare ram

362448

2016-02-19