Picard oljemålning

Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE-MARIE PICARD (1915-1997): Stilleben, olja på duk, signerad 32X23 cm

362453

2016-02-19