Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAGNUS CREUTZ (1909-1989): Stilleben, signerad Creutz, olja på pannå, 22x27 cm
362454
2016-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här