Säng

Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SÄNG, sengustaviansk, 1800-talets början, träskuren dekor, utdragbar, invändig bredd 122, höjd 150 cm

Senare målning, slitage, förstärkningar

362472

2016-02-19