Hans Dahl Balestrand
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANS DAHL (Norge, 1849-1937): Balestrand, signerad och daterad Hans Dahl 14 juli 14, olja på duk,35,5 x37,5 cm
PROVENIENS: Gripenbergs Gård, Tranås
Krackeleringar, ram med smärre defekt
362473
2016-02-19