Svenska slott och herresäten 4 volymer

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

(4). SVENSKA SLOTT OCH HERRESÄTEN, vid 1900-talets början. Red. A. Roosval. Tidigt 1900-tal. Ny följd.
4:o (315x250 mm). Rikt illustrerade.
Röda dekorerade skinnband, vapen i guld på främre pärmarna. 4 vol.

Något nötta band

362486

2016-02-19