Svenska slott och herresäten 4 volymer
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
(4). SVENSKA SLOTT OCH HERRESÄTEN, vid 1900-talets början. Red. A. Roosval. Tidigt 1900-tal. Ny följd.
4:o (315x250 mm). Rikt illustrerade.
Röda dekorerade skinnband, vapen i guld på främre pärmarna. 4 vol.
Något nötta band
362486
2016-02-19