Endre Nemes etsning

Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENDRE NEMES(1909-1985), etsning, signerad och daterad 1972 och numrerad 18/100, ramad med glas och passepartout, tryckytans mått ca 16,5 x 16,5 cm

362490

2016-02-24